DUK

Koks šio tinklaraščio tikslas?

Tapti paskutiniu ir vieninteliu tinklaraščiu Lietuvoje. Galbūt kada nors visi persikels į socialinius tinklus ar kažkur… Tada šis tinklaraštis taps pačiu geriausiu, įdomiausiu, nuostabiausiu, skaitomiausiu iš visų!

Apie ką šis tinklaraštis?

Jis yra apie nieką ir apie viską. Jei niekas yra viskas, o viskas yra niekas, tai šis tinklaraštis tiesiog apie gyvenimą… ir mirtį.

Kodėl aš rašau?

Noriu, patinka ir rašau.

Ar neturiu, ko daugiau veikti?

Kartais turiu, kartais ne.

Kodėl taip neįdomiai rašau?

Vistiek kada nors tapsiu pačiu įdomiausiu ir geriausiu tinklaraštininku Lietuvoje!

Kodėl neberašau aktualiomis temomis?

Todėl, kad rašau apie tai, kas man įdomu. Nesakau, kad, taip vadinamos, einamos temos neįdomios, bet kartais geriau kurį laiką pasiskaityti, ką rašo kiti, o tik tada tarti savo žodį.


6 thoughts on “DUK

 1. Mantas M parašė:

  Pasvajokit, tamsta, liksim dviese, nes aš savo blogą nuo soc. tinklų saugau su itin didelėmis pastangomis ir tikrai neatiduosiu.

  Žiūriu, kad tema nauja, minimalizmas valdo. Nors čia dar minimalistiškiau negu pas mane dabar. Šiaip labai viskas dailiai atrodo, aš irgi tokios nepabijočiau.

  • Mantas parašė:

   Nežinau kodėl, bet man tokios paprastutės ir be kažkokių „navarotų“ temos labiau patinka – maksimum porą mygtukų ir tekstas. Visos tos šoninės juostos, kategorijos, žymos, kalendoriai – niekada nei vienam tinklaraštyje nesu naudojęsis tais „pribumbasais“… Kita vertus, man sakė, kad, kai nematomos žymos ir kategorijos, kentės mano SEO… Nežinau, kiek tame tiesos, bet ne dėl to juk rašau…

   UPD: O tamstos tema man šiaip visai nieko… 😉

   • Mantas M parašė:

    Tai taip taip, iš pradžių lyg norisi visko prigrūst, bet paskui susimąstai, kad niekam gi tiek šlamšto nereikia. Aš irgi pašalinau daug ką, ko pats niekur nenaudoju.

    Man po pokyčių irgi vos vos lankomumas lyg apmažėjo, bet irgi ne dėl jo rašau. Svarbu, patinka pačiam ir kad nebėga nuolatiniai skaitytojai. O googlintojai mažiausiai svarbūs iš visų.

    O tema pas mane standartinė twentyten su keliomis eilutėmis custom css. Ne iki galo man patinka, bet pasitaisiau, kiek sugebėjau.

 2. Tomas parašė:

  Kas paskatino persikelti į popo.lt? Man senesnis minimalistinis dizainas būdo daug patrauklesnis, unikalesnis…

 3. Dalius parašė:

  Jo. man irgi idomu.. kodėl pakeitei hostą ?

 4. Mantas parašė:

  Na, tikiuosi, atsakiau į klausimus čia: http://mantas.popo.lt/2011/10/15/popsejimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos